فریت بار مسافری آنکارا ( بهترین قیمت اضافه بار مسافری )

ارسال بار مسافری به آنکارا با کمترین قیمت 

یکی از روش های ارسال کالا و محموله های شخصی به ترکیه ، روش فریت بار مسافری است که به صورت حمل هوایی انجام میشود. در روش فریت بار مسافری آنکارا ، محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از طریق خطوط هوایی بین المللی و حتی ایرانی به فرودگاه آنکارا ارسال می شوند. 

در فریت بار مسافری ، محموله ها و کالاهای تجاری ، شخصی و صنعتی که دارای ممنوعیت های حمل هوایی نیستند قابل ارسال می باشند. 

برای فریت بار مسافری آنکارا همه روزه مجموعه متین فریت آماده ارسال کالاها از فرودگاه امام خمینی با کمترین هزینه می باشد . اگر قصد دارید لوازم شخصی و یا حیوانات خانگی را نیز ارسال کنید می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

متین فریت متخصص ارسال محموله های شما به نقاط مختلف جهان به صورت اضافه بار مسافری است. 

فریت-بار-آنکارا
فریت-بار-آنکارا

چه محموله هایی به صورت فریت بار به آنکارا ارسال نمی شوند ؟ 

همانطور که میدانید ، حمل و نقل برخی از انواع محموله ها به صورت کلی توسط خطوط هواپیمایی ممنوع اعلام شده است . این قطعات ممکن است به خودی خود خطرناک نباشند اما بر اساس شرایط مختلف ممکن است خطرساز شوند. 

در لیست زیر برخی از اقلام که برای فریت بار آنکارا دارای محدودیت یا ممنوعیت ارسال هستند قرار دارد : 

 • نوشیدنی های الکلی
 • زنبورها و زالوها
 • قهوه و چای
 • ادرم و عطر و لوازم آرایشی
 • نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 • اسلحه گرم
 • مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی
 • مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات
 • تلفن / مودم
 • گیاهان و قسمتهایی از گیاهان
 • تجهیزات رادیویی
 • دانه ها
 • تخم کرم ابریشم
 • تنباکو
 • چربی ها و روغن های گیاهی ، صنعتی

برخی اقلام مانند زعفران نیز دارای محدودیت ارسال هستند که در ادامه به بررسی آن نیز می پردازیم. اگر از ممنوع بودن یا آزاد بودن محموله خود برای ارسال اطلاع ندارید می توانید از طریق شماره های متین فریت بهترین اطلاعات را در اسرع وقت دریافت نمایید. 

فریت بار به ترکیه تخصص مجموعه متین فریت است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید.

چه مدارکی برای فریت بار به آنکارا نیاز است ؟ 

برای فریت بار به آنکارا و انتقال محموله های مختلف نیاز به در اختیار داشتن مدارک زیر دارید تا در فرایند و مراحل گمرکی ایران و ترکیه امکان ترخیص محموله ها فراهم باشد.

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری یا صنعتی باشد ، برای ارسال آن نیاز به مدارک زیر نیز دارید : 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ترکیه
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

خدمات فریت بار مسافری برای آنکارا همانطور که گفته شد از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود. برای انتقال محموله های خود به فرودگاه امام خمینی نیز می توانید با هماهنگی همکاران ما در ترابری متین فریت ، محموله ها را با پیک ما به فرودگاه ارسال کنید. 

علاوه بر آنکارا ، همه روزه برای فریت بار آتن نیز بهترین خدمات را می توانید از متین فریت بخواهید.

فریت-بار-هوایی-برای-آنکارا
فریت-بار-هوایی-برای-آنکارا

مراحل خدمات فریت بار آنکارا چگونه است ؟ 

برای فریت بار به آنکارا ، می بایست ابتدا از امکان ارسال محموله های خود توسط خطوط هوایی اطمینان حاصل نمایید. از همین جهت ، باید با کارشناسان و متخصصین ما در مجموعه متین فریت مشاوره نموده تا از امکان ارسال محموله اطمینان حاصل نمایید.

پس از اطمینان از امکان ارسال محموله ها به صورت فریت بار برای آنکارا ، فقط کافیست محموله های خود را بسته بندی و به فرودگاه امام خمینی و دفتر متین فریت ارسال نمایید. برای بسته بندی تخصصی برای جلوگیری از بروز خسارت به محموله فقط کافیست این کار را به کارشناسان ما بسپارید. 

در مرحله بعدی ، پس از انجام تشریفات گمرکی برای محموله های شما بارنامه و بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله صادر خواهد شد.

پس از صدور بارنامه  ، محموله شما به صورت کامل در فرودگاه امام خمینی پذیرش شده است و آماده ارسال به آنکارا خواهد بود. در مرحله نهایی ، محموله ها پالت بندی شده و در زمان ارسال به آنکارا بارگیری خواهند شد.

برای فریت بار لندن نیز در کمترین زمان ممکن توسط آنی بار بهترین خدمات در اختیار شما قرار میگیرد .

موارد رایج برای فریت بار به آنکارا

لیست زیر تنها برخی از محموله های رایج می باشد که امکان ارسال آنها به صورت همه روزه فراهم است . قبل از ثبت سفارش فریت بار مسافری برای آنکارا حتما با کارشناسان متین فریت در تماس باشید. 

 • ارسال و صادرات وسایل منزل و مبلمان به ترکیه
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌، فرش و تابلو فرش به ترکیه
 • ارسال و صادرات میوه، قارچ و انواع سبزیجات
 • ارسال و صادرات خشکبار و زعفران
 • ارسال و صادرات بار تجاری، ارسال و صادرات وسایل رستوران، چینی آلات و …

این لیست فقط برخی از اقلام رایج را معرفی نموده است . ممکن است انواع مختلفی از محموله ها قابلیت ارسال داشته باشند اما در لیست بالا حضور نداشته باشند. برای فریت بار آنکارا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای فریت بار ونکوور نیز در اسرع وقت انجام میشود و انتقال محموله ها و کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

فریت بار مواد غذایی برای آنکارا

در اضافه بار مسافری برای آنکارا شما میتوانید ۲۰ کیلو به ازای هر ۱۰۰ کیلو بار به صورت بسته بندی وکیوم شده با خود حمل کنید.(ارسال مایعات از قبیل سرکه و آبغوره، رب انار، ترشی و غیره ممنوع میباشد). مواد غذایی مورد نظر باید به صورت خشکبار بسته بندی وکیوم باشد.

اما اگر قصد ارسال مواد غذایی به صورت تجاری دارید بایستی لیست بار به همراه فاکتور، کپی پروانه بهره برداری تولید کننده، گواهی استاندارد و گواهی بهداشت را متناسب با نوع کالا ارائه کنید.

برای ارسال مواد غذایی به آنکارا فقط کافیست با شماره های متین فریت در تماس باشید تا بهترین اطلاعات و راهنمایی ها در اختیار شما قرار گیرد. 

فریت-بار-خشکبار-آنکارا
فریت-بار-خشکبار-آنکارا

فریت بار لوازم شخصی به آنکارا 

اگر قصد دارید لوازم شخصی مانند لباس ، کیف ، لپ تاپ ، موبایل ، کتاب و لوازم دانشجویی خود را به آنکارا ارسال کنید می توانید از خدمات فریت بار آنکارا متین فریت استفاده کنید. 

از آنجایی که هر مسافر در طول پرواز بسته به نوع ایرلاین امکان حمل بار 20 تا 30 کیلوگرمی را دارد ، ممکن است وسایل شخصی که به همراه دارند وزن زیادی داشته باشند و هزینه های جریمه پای کانتر نیز بسیار بالا خواهد شد.

از همین جهت ، در فریت بار آنکارا به راحتی می توانید 3-4 روز قبل از پرواز لوازم و کالاهای خود را به متین فریت بسپارید و در زمان حضور خود در فرودگاه آنکارا محموله ها را از گمرک دریافت نمایید. 

علاوه بر این ، در صورتی که قصد ارسال این اقلام برای دوستان یا خانواده خود در ترکیه را دارید نیز می توانید بدون ارائه بلیط از طریق خدمات متین فریت ارسال این اقلام را انجام دهید.

فریت بار حیوانات خانگی به آنکارا 

یکی از مواردی که مسافران زیادی آن را مطرح می کنند ، امکان ارسال حیوانات به صورت فریت بار به آنکارا است. افرادی که قصد مسافرت تفریحی به ترکیه و شهر آنکارا را دارند یا پس از اخذ شهروندی این کشور قصد دارند از ایران به ترکیه مهاجرت کنند همیشه دغدغه حیوانات خانگی خود مانند سگ ، گربه ، طوطی و سایر پرندگان ، همستر و . . . را دارند . 

از طریق خدمات فریت بار مسافری آنکارا که توسط متین فریت انجام میشود شما عزیزان می توانید حیوانات خود را در تهران به کارشناسان ما تحویل داده و در آنکارا تحویل بگیرید . 

البته برای ارسال حیوانات خانگی به آنکارا مقررات خاصی وجود دارد و باید واکسیناسیون ، تزریق چیپ و . . . انجام گیرد که این موارد همگی توسط کارشناسان متین فریت به شما عزیزان ارائه خواهند شد. در نهایت ، شما عزیزان می توانید به سادگی و در اسرع وقت حیوانات خود را نیز به آنکارا ارسال کنید. 

Group of cats and dogs in front. looking at camera. isolated on white background

چرا فریت بار مسافری برای آنکارا را به متین فریت بسپاریم ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تیم متین فریت مستقر در شهر فرودگاهی امام خمینی با سالها تجربه و تخصصی در خدمات حمل و نقل هوایی و انتقال محموله ها به آنکارا به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستند و با ارائه مشاوره تخصصی سعی در انتقال سریع ، صحیح و مقرون به صرفه برای شما عزیزان هستند.

علاوه بر این ، برای فریت بار مسافری به آنکارا یا سایر نقاط جهان توسط مجموعه متین فریت بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر صادر خواهد شد . از این جهت نیز می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به ما بسپارید. 

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های واسطه که برای فریت بار آنکارا فعالیت می نماید محموله های مشتریان خود را از طریق متین فریت ارسال می نمایند. 

درباره آنکارا

آنکارا پایتخت و پس از استانبول دومین شهر بزرگ کشور ترکیه است. این شهر هم‌چنین مرکز سیاسی استان آنکارا است. آنکارا که در بخش مرکزی آناتولی واقع شده، شهری جدید و نسبتاً مدرن با بیش از ۵/۶ میلیون جمعیت است.

این شهر در گذشته پایتخت سرزمین باستانی گالاتیا (۶۴–۲۸۰ پیش از میلاد) و بعدها پایتخت استانی به همین نام در امپراتوری روم بوده (۲۵ پیش از میلاد تا قرن هفتم میلادی) و آثار باستان‌شناسی مختلفی از حتیان، هیتی‌ها، لیدیه، فریگیه، گالاتیا، یونانیان عصر هلنیستی، هخامنشیان، رومیان، امپراتوری بیزانس و عثمانیان در این شهر به جا مانده‌است. عثمانیان این شهر را به عنوان اولین پایتخت ایالت آناتولی (۱۳۹۳ تا اواخر قرن پانزدهم میلادی) و سپس پایتخت ولایت انقره (۱۹۲۲–۱۸۶۷ میلادی) تعیین کردند. مرکز تاریخی شهر آنکارا، تپه‌ای سنگی با ۱۵۰ متر ارتفاع از کرانه چپ رود آنکارا (شاخه‌ای از رود سقاریه) است. ویرانه‌های قلعه آنکارا بر فراز این تپه قرار دارد. هرچند بخش کمی از آثار باستانی آنکارا باقی مانده اما نمونه‌های خوبی از معماری رومی و عثمانی را می‌توان کماکان در شهر مشاهده کرد. چشمگیرترین نمونه آن معبد آگوستوس و روم متعلق به سال ۲۰ پیش از میلاد است که لوح حاوی شرح سرگذشت و دستاوردهای آگوستوس بر روی دیوارهای آن باقی مانده‌است.

در ۲۳ آوریل ۱۹۲۰، مجلس ملی کبیر ترکیه در آنکارا تأسیس شد و در دوران جنگ استقلال ترکیه، مقر نهضت ملی ترکیه بود. پس از تأسیس جمهوری در ۲۹ اکتبر ۱۹۲۳، آنکارا به عنوان پایتخت جدید ترکیه تعیین شد. اغلب مشاغل در شهر آنکارا دولتی هستند اما این شهر یکی از مراکز مهم تجاری و صنعتی نیز به‌شمار می‌رود و در مرکز شبکه جاده‌ای و ریلی ترکیه قرار دارد. نام این شهر روی خرگوش آنقره و بز آنقره (منبع تولید موهر) و گربه آنقره گذاشته شده‌است. گلابی، عسل و انگور این منطقه مشهور است. هرچند آنکارا در یکی از خشک‌ترین مناطق ترکیه واقع شده و پیرامون آن عمدتاً پوشش گیاهی استپ دارد (به جز بخش‌های جنگلی در جنوب شهر) اما به ازای هر نفر، ۷۲ متر مربع فضای سبز دارد و شهری سبز محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید