فریت بار مسافری میلان ( حمل هوایی فوری )

ارسال بار مسافری به میلان با کمترین قیمت 

یکی از روش های ارسال کالا و محموله های شخصی به ایتالیا ، روش فریت بار مسافری است که به صورت حمل هوایی انجام میشود. در روش فریت بار مسافری میلان ، محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از طریق خطوط هوایی بین المللی و حتی ایرانی به فرودگاه میلان ارسال می شوند. 

در فریت بار مسافری ، محموله ها و کالاهای تجاری ، شخصی و صنعتی که دارای ممنوعیت های حمل هوایی نیستند قابل ارسال می باشند. 

برای فریت بار مسافری میلان همه روزه مجموعه متین فریت آماده ارسال کالاها از فرودگاه امام خمینی با کمترین هزینه می باشد . اگر قصد دارید لوازم شخصی و یا حیوانات خانگی را نیز ارسال کنید می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

متین فریت متخصص ارسال محموله های شما به نقاط مختلف جهان به صورت اضافه بار مسافری است. 

چه محموله هایی به صورت فریت بار به میلان ارسال نمی شوند ؟ 

همانطور که میدانید ، حمل و نقل برخی از انواع محموله ها به صورت کلی توسط خطوط هواپیمایی ممنوع اعلام شده است . این قطعات ممکن است به خودی خود خطرناک نباشند اما بر اساس شرایط مختلف ممکن است خطرساز شوند. 

در لیست زیر برخی از اقلام که برای فریت بار میلان دارای محدودیت یا ممنوعیت ارسال هستند قرار دارد : 

 • نوشیدنی های الکلی
 • زنبورها و زالوها
 • قهوه و چای
 • ادرم و عطر و لوازم آرایشی
 • نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 • اسلحه گرم
 • مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی
 • مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات

برخی اقلام مانند زعفران نیز دارای محدودیت ارسال هستند که در ادامه به بررسی آن نیز می پردازیم. اگر از ممنوع بودن یا آزاد بودن محموله خود برای ارسال اطلاع ندارید می توانید از طریق شماره های متین فریت بهترین اطلاعات را در اسرع وقت دریافت نمایید. 

فریت بار به ایتالیا تخصص مجموعه متین فریت است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید.

چه مدارکی برای فریت بار به میلان نیاز است ؟ 

برای فریت بار به میلان و انتقال محموله های مختلف نیاز به در اختیار داشتن مدارک زیر دارید تا در فرایند و مراحل گمرکی ایران و ایتالیا امکان ترخیص محموله ها فراهم باشد.

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری یا صنعتی باشد ، برای ارسال آن نیاز به مدارک زیر نیز دارید : 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ایتالیا
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

خدمات فریت بار مسافری برای میلان همانطور که گفته شد از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود. برای انتقال محموله های خود به فرودگاه امام خمینی نیز می توانید با هماهنگی همکاران ما در ترابری متین فریت ، محموله ها را با پیک ما به فرودگاه ارسال کنید. 

فریت بار مسافری رم را می توانید به صورت همه روزه و با ارزانترین قیمت ها از ما بخواهید . متین فریت بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه می نماید.

مراحل خدمات فریت بار میلان چگونه است ؟ 

برای فریت بار به میلان ، می بایست ابتدا از امکان ارسال محموله های خود توسط خطوط هوایی اطمینان حاصل نمایید. از همین جهت ، باید با کارشناسان و متخصصین ما در مجموعه متین فریت مشاوره نموده تا از امکان ارسال محموله اطمینان حاصل نمایید.

پس از اطمینان از امکان ارسال محموله ها به صورت فریت بار برای میلان ، فقط کافیست محموله های خود را بسته بندی و به فرودگاه امام خمینی و دفتر متین فریت ارسال نمایید. برای بسته بندی تخصصی برای جلوگیری از بروز خسارت به محموله فقط کافیست این کار را به کارشناسان ما بسپارید. 

در مرحله بعدی ، پس از انجام تشریفات گمرکی برای محموله های شما بارنامه و بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله صادر خواهد شد.

پس از صدور بارنامه  ، محموله شما به صورت کامل در فرودگاه امام خمینی پذیرش شده است و آماده ارسال به میلان خواهد بود. در مرحله نهایی ، محموله ها پالت بندی شده و در زمان ارسال به میلان بارگیری خواهند شد.

علاوه بر میلان در کشور زیبای ایتالیا ، همه روزه فریت بار مسافری پاریس نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

موارد رایج برای فریت بار به میلان

لیست زیر تنها برخی از محموله های رایج می باشد که امکان ارسال آنها به صورت همه روزه فراهم است . قبل از ثبت سفارش فریت بار مسافری برای میلان حتما با کارشناسان متین فریت در تماس باشید. 

 • ارسال و صادرات وسایل منزل و مبلمان به ایتالیا
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌، فرش و تابلو فرش به ایتالیا
 • ارسال و صادرات میوه، قارچ و انواع سبزیجات
 • ارسال و صادرات خشکبار و زعفران
 • ارسال و صادرات بار تجاری، ارسال و صادرات وسایل رستوران، چینی آلات و …

این لیست فقط برخی از اقلام رایج را معرفی نموده است . ممکن است انواع مختلفی از محموله ها قابلیت ارسال داشته باشند اما در لیست بالا حضور نداشته باشند. برای فریت بار میلان فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

برای فریت بار منچستر نیز در اسرع وقت مجموعه متین فریت آماده ارائه خدماتی تخصصی و سریع به شما عزیزان است.

فریت بار مواد غذایی برای میلان

در اضافه بار مسافری برای میلان شما میتوانید ۲۰ کیلو به ازای هر ۱۰۰ کیلو بار به صورت بسته بندی وکیوم شده با خود حمل کنید.(ارسال مایعات از قبیل سرکه و آبغوره، رب انار، ترشی و غیره ممنوع میباشد). مواد غذایی مورد نظر باید به صورت خشکبار بسته بندی وکیوم باشد.

اما اگر قصد ارسال مواد غذایی به صورت تجاری دارید بایستی لیست بار به همراه فاکتور، کپی پروانه بهره برداری تولید کننده، گواهی استاندارد و گواهی بهداشت را متناسب با نوع کالا ارائه کنید.

برای ارسال مواد غذایی به میلان فقط کافیست با شماره های متین فریت در تماس باشید تا بهترین اطلاعات و راهنمایی ها در اختیار شما قرار گیرد. 

فریت بار لوازم شخصی به میلان 

اگر قصد دارید لوازم شخصی مانند لباس ، کیف ، لپ تاپ ، موبایل ، کتاب و لوازم دانشجویی خود را به میلان ارسال کنید می توانید از خدمات فریت بار میلان متین فریت استفاده کنید. 

از آنجایی که هر مسافر در طول پرواز بسته به نوع ایرلاین امکان حمل بار 20 تا 30 کیلوگمیلانی را دارد ، ممکن است وسایل شخصی که به همراه دارند وزن زیادی داشته باشند و هزینه های جریمه پای کانتر نیز بسیار بالا خواهد شد.

از همین جهت ، در فریت بار میلان به راحتی می توانید 3-4 روز قبل از پرواز لوازم و کالاهای خود را به متین فریت بسپارید و در زمان حضور خود در فرودگاه میلان محموله ها را از گمرک دریافت نمایید. 

علاوه بر این ، در صورتی که قصد ارسال این اقلام برای دوستان یا خانواده خود در ایتالیا را دارید نیز می توانید بدون ارائه بلیط از طریق خدمات متین فریت ارسال این اقلام را انجام دهید.

فریت بار حیوانات خانگی به میلان 

یکی از مواردی که مسافران زیادی آن را مطرح می کنند ، امکان ارسال حیوانات به صورت فریت بار به میلان است. افرادی که قصد مسافرت تفریحی به ایتالیا و شهر میلان را دارند یا پس از اخذ شهروندی این کشور قصد دارند از ایران به ایتالیا مهاجرت کنند همیشه دغدغه حیوانات خانگی خود مانند سگ ، گربه ، طوطی و سایر پرندگان ، همستر و . . . را دارند . 

از طریق خدمات فریت بار مسافری میلان که توسط متین فریت انجام میشود شما عزیزان می توانید حیوانات خود را در تهران به کارشناسان ما تحویل داده و در میلان تحویل بگیرید . 

البته برای ارسال حیوانات خانگی به میلان مقررات خاصی وجود دارد و باید واکسیناسیون ، تزریق چیپ و . . . انجام گیرد که این موارد همگی توسط کارشناسان متین فریت به شما عزیزان ارائه خواهند شد. در نهایت ، شما عزیزان می توانید به سادگی و در اسرع وقت حیوانات خود را نیز به میلان ارسال کنید. 

چرا فریت بار مسافری برای میلان را به متین فریت بسپاریم ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تیم متین فریت مستقر در شهر فرودگاهی امام خمینی با سالها تجربه و تخصصی در خدمات حمل و نقل هوایی و انتقال محموله ها به میلان به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستند و با ارائه مشاوره تخصصی سعی در انتقال سریع ، صحیح و مقرون به صرفه برای شما عزیزان هستند.

علاوه بر این ، برای فریت بار مسافری به میلان یا سایر نقاط جهان توسط مجموعه متین فریت بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر صادر خواهد شد . از این جهت نیز می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به ما بسپارید. 

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های واسطه که برای فریت بار میلان فعالیت می نماید محموله های مشتریان خود را از طریق متین فریت ارسال می نمایند. 

درباره میلان 

میلان یکی از پرجنب و جوش‌ترین شهرهای ایتالیا و مرکز تجاری آن است و به دلیل کیفیت بالای خود در صدر رده‌بندی بهترین شهرهای ایتالیا برای زندگی قرار دارد. این شهر را پایتخت مد جهان نامیده‌اند. میلان شاید به زیبایی ونیز یا رم نباشد، اما از نظر تاریخی بسیار غنی است. در واقع تاریخ غنی و معماری کلاسیک شهر، نقطه مقابل زندگی مدرن و برج‌های سر به فلک کشیده آن است که همین وجهه‌ی منحصربفردی به شهر داده است.

این شهر به عنوان مرکز تجاری، صنعتی و مالی ایتالیا نیز شناخته می‌شود و هزاران موزه‌، بنای تاریخی، کنسرت‌، سینما‌، تئاتر، نمایشگاه و صدها جای دیدنی را در دل خود جای داده است. میلان دومین شهر پرجمعیت ایتالیا، محل زندگی روشنفکران و هنرمندان بزرگ ایتالیایی و مرکز اصلی چاپ و نشر کتاب و موسیقی نیز می‌باشد. این شهر به غذاهای خوشمزه و بوتیک‌های لوکس خود معروف است و سالانه دوبار میزبان هفته مد می‌باشد.

شهر میلان ایتالیا در فهرست بهترین شهرهای جهان (bestcities.org) رتبه‌ی 27 را به خود اختصاص داده است. این شهر طبق رتبه‌بندی وبسایت lab24.ilsole24ore بر اساس شاخص کیفیت زندگی، بهترین مکان برای زندگی در ایتالیا نامگذاری شده است. این شهر در معیارهایی همچون سفر، ایمنی و مراقبت‌های بهداشتی رتبه‌ی بسیار خوبی را داراست و طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های تفریحی را برای شهروندان فراهم نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید