فریت بار مسافری نیکوزیا ( فریت هوایی سریع + بیمه کامل )

ارسال بار مسافری به نیکوزیا با کمترین قیمت 

یکی از روش های ارسال کالا و محموله های شخصی به قبرس ، روش فریت بار مسافری است که به صورت حمل هوایی انجام میشود. در روش فریت بار مسافری نیکوزیا ، محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از طریق خطوط هوایی بین المللی و حتی ایرانی به فرودگاه نیکوزیا ارسال می شوند. 

در فریت بار مسافری ، محموله ها و کالاهای تجاری ، شخصی و صنعتی که دارای ممنوعیت های حمل هوایی نیستند قابل ارسال می باشند. 

برای فریت بار مسافری نیکوزیا همه روزه مجموعه متین فریت آماده ارسال کالاها از فرودگاه امام خمینی با کمترین هزینه می باشد . اگر قصد دارید لوازم شخصی و یا حیوانات خانگی را نیز ارسال کنید می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

متین فریت متخصص ارسال محموله های شما به نقاط مختلف جهان به صورت اضافه بار مسافری است. 

ارسال-بار-به-نیکوزیا-لفکوشا
ارسال-بار-به-نیکوزیا-لفکوشا

چه محموله هایی به صورت فریت بار به نیکوزیا ارسال نمی شوند ؟ 

همانطور که میدانید ، حمل و نقل برخی از انواع محموله ها به صورت کلی توسط خطوط هواپیمایی ممنوع اعلام شده است . این قطعات ممکن است به خودی خود خطرناک نباشند اما بر اساس شرایط مختلف ممکن است خطرساز شوند. 

در لیست زیر برخی از اقلام که برای فریت بار نیکوزیا دارای محدودیت یا ممنوعیت ارسال هستند قرار دارد : 

 • نوشیدنی های الکلی
 • زنبورها و زالوها
 • قهوه و چای
 • ادرم و عطر و لوازم آرایشی
 • نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 • اسلحه گرم
 • مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی
 • مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات
 • تلفن / مودم
 • گیاهان و قسمتهایی از گیاهان
 • تجهیزات رادیویی
 • دانه ها
 • تخم کرم ابریشم
 • تننیکوزیا
 • چربی ها و روغن های گیاهی ، صنعتی

برخی اقلام مانند زعفران نیز دارای محدودیت ارسال هستند که در ادامه به بررسی آن نیز می پردازیم. اگر از ممنوع بودن یا آزاد بودن محموله خود برای ارسال اطلاع ندارید می توانید از طریق شماره های متین فریت بهترین اطلاعات را در اسرع وقت دریافت نمایید. 

فریت بار به قبرس تخصص مجموعه متین فریت است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید.

چه مدارکی برای فریت بار به نیکوزیا نیاز است ؟ 

برای فریت بار به نیکوزیا و انتقال محموله های مختلف نیاز به در اختیار داشتن مدارک زیر دارید تا در فرایند و مراحل گمرکی ایران و قبرس امکان ترخیص محموله ها فراهم باشد.

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری یا صنعتی باشد ، برای ارسال آن نیاز به مدارک زیر نیز دارید : 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به قبرس
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

خدمات فریت بار مسافری برای نیکوزیا همانطور که گفته شد از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود. برای انتقال محموله های خود به فرودگاه امام خمینی نیز می توانید با هماهنگی همکاران ما در ترابری متین فریت ، محموله ها را با پیک ما به فرودگاه ارسال کنید. 

علاوه بر فریت بار نیکوزیا ، همه روزه برای فریت بار آتن نیز می توانید از طریق شماره های متین فریت بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

فریت-بار-هوایی-برای-نیکوزیا-لفکوشا-
فریت-بار-هوایی-برای-نیکوزیا-لفکوشا-

مراحل خدمات فریت بار نیکوزیا چگونه است ؟ 

برای فریت بار به نیکوزیا ، می بایست ابتدا از امکان ارسال محموله های خود توسط خطوط هوایی اطمینان حاصل نمایید. از همین جهت ، باید با کارشناسان و متخصصین ما در مجموعه متین فریت مشاوره نموده تا از امکان ارسال محموله اطمینان حاصل نمایید.

پس از اطمینان از امکان ارسال محموله ها به صورت فریت بار برای نیکوزیا ، فقط کافیست محموله های خود را بسته بندی و به فرودگاه امام خمینی و دفتر متین فریت ارسال نمایید. برای بسته بندی تخصصی برای جلوگیری از بروز خسارت به محموله فقط کافیست این کار را به کارشناسان ما بسپارید. 

در مرحله بعدی ، پس از انجام تشریفات گمرکی برای محموله های شما بارنامه و بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله صادر خواهد شد.

پس از صدور بارنامه  ، محموله شما به صورت کامل در فرودگاه امام خمینی پذیرش شده است و آماده ارسال به نیکوزیا خواهد بود. در مرحله نهایی ، محموله ها پالت بندی شده و در زمان ارسال به نیکوزیا بارگیری خواهند شد.

برای فریت بار استانبول نیز در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه میشود. . تخصص مجموعه متین بار ارائه بهترین و حرفه ای ترین خدمات فریت بار است .

موارد رایج برای فریت بار به نیکوزیا

لیست زیر تنها برخی از محموله های رایج می باشد که امکان ارسال آنها به صورت همه روزه فراهم است . قبل از ثبت سفارش فریت بار مسافری برای نیکوزیا حتما با کارشناسان متین فریت در تماس باشید. 

 • ارسال و صادرات وسایل منزل و مبلمان به قبرس
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌، فرش و تابلو فرش به قبرس
 • ارسال و صادرات میوه، قارچ و انواع سبزیجات
 • ارسال و صادرات خشکبار و زعفران
 • ارسال و صادرات بار تجاری، ارسال و صادرات وسایل رستوران، چینی آلات و …

این لیست فقط برخی از اقلام رایج را معرفی نموده است . ممکن است انواع مختلفی از محموله ها قابلیت ارسال داشته باشند اما در لیست بالا حضور نداشته باشند. برای فریت بار نیکوزیا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

علاوه بر نیکوزیا ، یکی از تخصص های متین فریت ارائه خدمات فریت بار تفلیس است که با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

فریت بار مواد غذایی برای نیکوزیا

در اضافه بار مسافری برای نیکوزیا شما میتوانید ۲۰ کیلو به ازای هر ۱۰۰ کیلو بار به صورت بسته بندی وکیوم شده با خود حمل کنید.(ارسال مایعات از قبیل سرکه و آبغوره، رب انار، ترشی و غیره ممنوع میباشد). مواد غذایی مورد نظر باید به صورت خشکبار بسته بندی وکیوم باشد.

اما اگر قصد ارسال مواد غذایی به صورت تجاری دارید بایستی لیست بار به همراه فاکتور، کپی پروانه بهره برداری تولید کننده، گواهی استاندارد و گواهی بهداشت را متناسب با نوع کالا ارائه کنید.

برای ارسال مواد غذایی به نیکوزیا فقط کافیست با شماره های متین فریت در تماس باشید تا بهترین اطلاعات و راهنمایی ها در اختیار شما قرار گیرد. 

فریت-بار-خشکبار-برای-نیکوزیا
فریت-بار-خشکبار-برای-نیکوزیا

فریت بار لوازم شخصی به نیکوزیا 

اگر قصد دارید لوازم شخصی مانند لباس ، کیف ، لپ تاپ ، موبایل ، کتاب و لوازم دانشجویی خود را به نیکوزیا ارسال کنید می توانید از خدمات فریت بار نیکوزیا متین فریت استفاده کنید. 

از آنجایی که هر مسافر در طول پرواز بسته به نوع ایرلاین امکان حمل بار 20 تا 30 کیلوگرمی را دارد ، ممکن است وسایل شخصی که به همراه دارند وزن زیادی داشته باشند و هزینه های جریمه پای کانتر نیز بسیار بالا خواهد شد.

از همین جهت ، در فریت بار نیکوزیا به راحتی می توانید 3-4 روز قبل از پرواز لوازم و کالاهای خود را به متین فریت بسپارید و در زمان حضور خود در فرودگاه نیکوزیا محموله ها را از گمرک دریافت نمایید. 

علاوه بر این ، در صورتی که قصد ارسال این اقلام برای دوستان یا خانواده خود در قبرس را دارید نیز می توانید بدون ارائه بلیط از طریق خدمات متین فریت ارسال این اقلام را انجام دهید.

فریت بار حیوانات خانگی به نیکوزیا 

یکی از مواردی که مسافران زیادی آن را مطرح می کنند ، امکان ارسال حیوانات به صورت فریت بار به نیکوزیا است. افرادی که قصد مسافرت تفریحی به قبرس و شهر نیکوزیا را دارند یا پس از اخذ شهروندی این کشور قصد دارند از ایران به قبرس مهاجرت کنند همیشه دغدغه حیوانات خانگی خود مانند سگ ، گربه ، طوطی و سایر پرندگان ، همستر و . . . را دارند . 

از طریق خدمات فریت بار مسافری نیکوزیا که توسط متین فریت انجام میشود شما عزیزان می توانید حیوانات خود را در تهران به کارشناسان ما تحویل داده و در نیکوزیا تحویل بگیرید . 

البته برای ارسال حیوانات خانگی به نیکوزیا مقررات خاصی وجود دارد و باید واکسیناسیون ، تزریق چیپ و . . . انجام گیرد که این موارد همگی توسط کارشناسان متین فریت به شما عزیزان ارائه خواهند شد. در نهایت ، شما عزیزان می توانید به سادگی و در اسرع وقت حیوانات خود را نیز به نیکوزیا ارسال کنید. 

فریت-بار-حیوانات-خانگی-برای-نیکوزیا
فریت-بار-حیوانات-خانگی-برای-نیکوزیا

چرا فریت بار مسافری برای نیکوزیا را به متین فریت بسپاریم ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تیم متین فریت مستقر در شهر فرودگاهی امام خمینی با سالها تجربه و تخصصی در خدمات حمل و نقل هوایی و انتقال محموله ها به نیکوزیا به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستند و با ارائه مشاوره تخصصی سعی در انتقال سریع ، صحیح و مقرون به صرفه برای شما عزیزان هستند.

علاوه بر این ، برای فریت بار مسافری به نیکوزیا یا سایر نقاط جهان توسط مجموعه متین فریت بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر صادر خواهد شد . از این جهت نیز می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به ما بسپارید. 

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های واسطه که برای فریت بار نیکوزیا فعالیت می نماید محموله های مشتریان خود را از طریق متین فریت ارسال می نمایند. 

درباره نیکوزیا 

نیکوزیا پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور قبرس است که تنها شهر اصلی غیر ساحلی قبرس می‌باشد.

شهر نیکوزیا (لفکوشا) شمالی، پایتخت کشور قبرس شمالی است. پیش از تقسیم کشور قبرس به دو نیمه شمالی و جنوبی، همین شهر پایتخت قبرس نیز بوده که بعد از تقسیم بندی، این شهر در قبرس شمالی با عنوان نیکوزیای شمالی یا لفکوشای شمالی (به ترکی استانبولی Kuzey Lefkoşa) شناخته شده که با جمعیت تقریبی 60 هزار نفر، پایتخت این کشور نیز می‌باشد. بعد از فروپاشی دیوار برلین، شهر نیکوزیا تنها پایتخت جهان است که با تقسیم به دو نیم، کشور قبرس را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است. شهر نیکوزیا یا همان لفکوشا در قبرس شمالی با تعداد 34 هزار محصل، شهری آمیخته با حال و هوای دانشجویی بوده و چندی از دانشگاه‌های مشهور کشور قبرس شمالی در این شهر واقع شده است. 

پس از بحران سال 1963 الی 64 میلادی، آن هم به واسطه تغییرات قانون اساسی یکجانبه توسط یونانیان قبرس، خشونت و درگیری داخلی رخ داد که به دنبال آن شهر نیکوزیا به نیکوزیای یونانی و نیکوزیای ترکیه‌ایی توسط منطقه‌ایی حائل به نام گرین لاین (خط سبز) تقسیم شد. این عنوان از نام خودکاری که دست افسر آمریکایی بود و خط روی نقشه را به عنوان جداکننده دو قسمت شهر کشید اقتباس گردید. این تصمیم منجر به توقف مشارکت ترکهای قبرس در امور سیاسی و دولت و به دنباله‌ی آن درگیری‌های درونی بیشتر در سال 1964 میلادی گردید

دیدگاهتان را بنویسید